sibilia

sibilia

شرکت سیبیلیا ایتالیا تولید کننده دستگاه های مکنده صنعتی می باشد. محصولات این شرکت علاوه بر کاربرد های منفرد برای جمع آوری پسماند ها و ضایعات ، قابلیت مجتمع شدن در خطوط تولید برای جلوگیری از پخش مواد را نیز داراست. تنوع محصولات و دستگاه های مکنده صنعتی این شرکت، آن را برای انواع کاربرد ها مناسب کرده است.  


تاریخچه سسیبیلیا

سیبیلیا در سال ۱۹۳۶ توسط آنجلو سیبیلیا تاسیس شد. سال ۱۹۹۳ ارتقای فنی محصولات کمپانی موجب شد که بخش بزرگی از بازار مکنده های صنعتی را به دست بگیرد. عمده شهرت سیبیلیا نیز از همین سال آغاز شد. اکنون سابقه ۵۰ ساله این شرکت و حضور در بیش از ۶۰ کشور جهان آن را یکی از بهترین انتخاب ها نموده است.


رضایت مشتریان

شرکت سیبیلیا با هدف تولید دستگاه‌ های با کارایی بهتر و اقتصادی‌ تر توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورده و با ارائه تنوع محصولات که پاسخگوی انواع نیاز های مشتریانش بوده است، با سرعت زیادی فروش محصولات خود راگسترش دهد. مشاوره‌های فنی و خدمات پس از فروش از اولویت‌های سیبیلیا برای خدمت دهی به مشتریانش می‌باشد.


سیبیلیا در ایران

شرکت منیب نماینده انحصاری سیبیلیا علاوه بر ارائه محصولات متنوع این کمپانی، خدمات پس از فروش و مشاوره‌های خرید را با استانداردهای ایتالیا به صنایع مختلف در ایران ارائه می‌دهد. این شرکت با انجام پروژه‌های موفق ددر کارخانجات سیمان و صنایع نفتی در ایران توانسته جایگاه مناسبی را برای این برند ایتالیایی در ایران فراهم آورد.


کارخانجات سیمان در ایران سالیانه بیش از ۱۰ تن سیمان وارد محیط زیست و همچنین محیط کارخانه می کنند که عمده این ضایعات در کف سالن ها، و فضاهای مختلف داخل کارخانه جمع می شوند. این حجم عظیم سیمان به راحتی می تواند توسط این مکنده ها و با شبکه گذاری مناسب جمع آوری و به چرخه تولید و فروش بازگردانده شوند. صنایع نفت، گاز و پتروشیمی نیز مملو از پسماند هایی هستند که در فرآیندهای مختلف تولید شده و نیاز به دفع شدن دارند. این پسماند ها عمدتا برای محیط زیست خطرناک می باشد و در مکان های مشخصی جمع آوری می گردند. جمع آوری این پسماندها با دستگاه های مکنده صنعتی سیبیلیا امکان پذیر بوده و علاوه بر سرعت انجام کار، ایمنی پرسنل و محیط زیست را نیز تامین می نماید. علاوه بر موارد فوق ده ها کاربرد دیگر در کارخانجات و صنایع مختلف وجود دارد که مکنده های صنعتی سیبیلیا می تواند راه حل مناسبی برای بهینه سازی و افزایش بهره وری باشد.