falch

falch


شرکت فالش آلمان تولید کننده دستگاه های واترجت صنعتی فشار قوی وفوق فشار قوی می باشد. سابقه ۳۰ ساله فعالیت این شرکت و حضور در بیش از ۱۰۰ کشور جهان آن را به یکی از تولید کنندگان واترجت صنعتی مطرح تبدیل کرده است.

تاریخچه فالش

فالش در سال ۱۹۸۶ با سرمایه ۵۰۰۰ یورویی تاسیس شد و با تولید واترجت برای تمیز کردن رنگ، کار خود را آغاز نمود. اولین واترجت خود را با ۲۴۰ بار در سال ۱۹۸۸ تولید کرد. در سال ۲۰۰۰ وارد عرصه واترجت‌های فوق فشار قوی شد و اولین واترجت ۲۵۰۰ بار خود را در سال ۲۰۰۳ به بازار معرفی نمود. توسعه توان موتور واترجت ها نیز در طی سال‌های مختلف در کارخانجات فالش انجام شده و امروزه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا برای مصارف متنوع صنعتی در اختیار مردم جهان قرار گرفته است.

رضایت مشتریان

شرکت فالش با هدف تولید دستگاه‌های با کارایی بهتر، اقتصادی‌تر و دوستدار محیط زیست توانسته رضایت مشتیان خود را بدست آورده و با سرعت زیادی فروش محصولات خود راگسترش دهد. مشاوره‌های فنی و خدمات پس از فروش از اولویت‌های فالش برای خدمت دهی به مشتریانش می‌باشد.

قدرتمند

استفاده از موتورهای قدرتمند DEUTZ آلمان، پمپ‌های پیشرفته فالش، نازل‌های با دقت بالا، تجهیزات جانبی و لباس‌های کاملا ایمن، تنوع محصولات و قیمت رقابتی موجب محبوبیت این برند آلمانی در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر شده است. همچنین تجهیزات جانبی متنوع و کارآمد و تولید نازل‌های منحصر به فردی که تنها در اختیار فالش می‌باشد آن را انتخاب اول بسیاری از مشتریانش نموده است.

محدوده های کاری واترجت فالش

محدوده کاری محصولات فالش:

  • فشار: ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ بار
  • دبی:‌ ۵ تا ۱۳۰ لیتر بر دقیقه
  • ۱۲۵، ۲۵۰ و ۵۰۰ کیلووات

فالش در ایران

شرکت منیب نماینده انحصاری فالش علاوه بر ارائه محصولات متنوع این کمپانی، خدمات پس از فروش و مشاوره‌های خرید را با استانداردهای آلمان به صنایع مختلف در ایران ارائه می‌دهد. این شرکت با انجام پروژه‌های موفق در زمینه رسوب زدایی لوله های پالایشگاه، مبدل‌های حرارتی، نوسازی پایه پل‌ها، تخریب بتن، زنگ زدایی و نوسازی کشتی‌ها و... در ایران توانسته جایگاه مناسبی را برای این برند آلمانی در ایران فراهم آورد.

محصولات شرکت falch در ایران