همه چیز در مورد هیدروبلاست خطوط ترافیکی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

روش هیدروبلاست بهترین گزینه برای تمیز کردن سطوح، رفع آلودگی های عمیق، تخریب بتن و حتی از بین بردن علائم ترافیکی می باشد. این روش نسبت سایر روش های مشابه اثرات تخریبی به مراتب کمتری بر روی محیط زیست داشته و سریع و ایمن است. در روش هیدروبلاست از آب پر فشار برای انجام عملیات مد نظر استفاده می شود.

همه چیز در مورد هیدروبلاست

همانطور که اشاره شد، هیدروبلاست بهترین انتخاب برای رفع آلودگی های عمیق سطوح، تخریب بتن، حذف علائم ترافیکی و سایر عملیات های مشابه می باشد. در پایان عملیات هیدروبلاست بعلت استفاده از آب خروجی از دستگاه واترجت صنعتی می توان با خیال راحت آلودگی ها را از محیط خارج نمود و از این جهت خطری محیط زیست را تهدید نمی کند. برخی کاربرد ها و مزایای هیدروبلاست خطوط ترافیکی در ادامه تشریح می شود.

سازگاری با محیط زیست

برخلاف سایر روش های تمیز کردن سطوح و خطوط ترافیکی در روش هیدروبلاست تمامی زباله ها، آلودگی ها براحتی انتقال می یابد و هیچگونه روان آبی به داخل فاضلاب ها نمی رود. بنابراین از این جهت روش هیدوربلاست با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی به محیط زیست آسیبی نمی رسد.

                                                                 هیدروبلاست با واترجت صنعتی

ایمن

در روش هیدروبلاست تنها از آب پر فشار برای انجام عملیات مد نظر استفاده می شود. واترجت صنعتی با اعمال فشار های بالای آب تا حدود ۳۰۰۰ بار در اجرای فرآیند حذف خطوط ترافیکی موفق عمل می نماید و به ماده خاص دیگری نیاز ندارد. در نتیجه از این جهت می توان این روش را ایمن نامید.

هزینه پایین

هیدروبلاست از سایر تکنیک های نظافتی صنعتی مقرون به صرفه تر است زیرا این روش سریع انجام شده و به نیروی انسانی کمتری نیز نیاز دارد. پارکینگ ها، جاده ها، کارخانه ها، زمین های ورزش و همچنین باند فرودگاه ها با دستورالعمل های استاندارد روش هیدروبلاست تمیز می شوند.

سریع

در روش هیدروبلاست آب پر فشار خروجی از دستگاه واترجت صنعتی به تمامی بخش ها حتی قسمت های با دسترسی دشوار نفوذ می کند. متخصصین این روش می توانند به دقت آب را به نقاط مختلف از جمله بخش های با دسترسی دشوار هدایت کنند و بنابراین می توان تمام سطوح مد نظر را سریع و کارآمد تمیز نمود.

                                                              روش حذف حطوط ترافیکی با واترجت صنعتی فشار قوی

کاربردی در حذف انواع خطوط ترافیکی

با روش سازگار با محیط زیست هیدروبلاست انواع علائم ترافیکی و خطوط روی سطوح از بین می روند. با واترجت صنعتی فشار قوی و تجهیزات مخصوص مانند نازل های ویژه سطوح کف، خطوط و علائم در باند فرودگاه ها، جاده ها و پارکینگ ها بطور موثر از بین می روند. در این روش آسیبی به سطح وارد نشده و سطح به وضعیت قبل بر می گردد.

ایمن سازی جاده ها

سطح جاده ها به ویژه مناطق پر تردد، توقف گاه ها و پیاده راه های پر تردد به روغن و انواع آلودگی ها دچار می شوند. این آلودگی ها ایمنی جاده و پیاده راه را کاهش داده و می تواند باعث لغزیدن افراد یا اتوموبیل ها شود. با انجام فرآیند هیدروبلاست جاده ها بوسیله دستگاه واترجت صنعتی فشار قوی ایمن سازی آنها به بهترین نحو صورت می پذیرد.

عملیات بدون آسیب رساندن به سطح

هیدروبلاست ایمن ترین روش نظافت صنعتی است. در این روش آب با پر فشار بالا استفاده شده و تنها باید کاربر آموزش کار با واترجت صنعتی را به خوبی بلد باشد. این عملیات با در نظر گرفتن شرایط با فشار کاری متناسب انجام گرفته و از این جهت صدمه ای را به سطح وارد نمی کند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: