ارائه خدمات تخریب بتن با واترجت صنعتی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

سازه های بتنی امروزه در بسیاری از صنایع بخصوص صنایع ساخت و سار مورد استفاده قرار می گیرد. این صنایع به هر دلیل برای بازسازی مجدد سازه یا تخریب آن و ایجاد سازه جدید، فرآیند تخریب بتن را مد نظر قرار می دهند. روش تخریب بتن با آب توسط دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی یکی از راهکار های بهینه برای انجام این فرآیند به حساب می آید. در این روش از دستگاه های واترجت با فشار عملیاتی بین 1000 تا 3000 بار جهت حذف ایمن بتن بدون آسیب رساندن به آرماتوربندی سازی بهره برده می شود. خدمات تخریب بتن توسط شرکت منیب بطور موثر و با تجهیزات حرفه ای ساخت کشور آلمان انجام می گیرد.

خدمات تخریب بتن در عمل

خدمات تخریب بتن بایستی بصورت اصولی و بدون آسیب رساندن به ساختار داخلی بتن از جمله میلگرد ها انجام گیرد. شرکت منیب با بهره مندی از نیروی متخصص و تجهیزات واترجت صنعتی حرفه ای به همراه نازل های مخصوص خدمات تخریب بتن را بصورت ایمن ارائه می دهد. مثالی از این موضوع تخریب بتن انجام شده در یک پروژه توسط این متخصصین بوده است. در این روش طبق محاسبات سازه بتنی تا عمق 150 متری حذف شد، بدون آنکه آسیبی به بقیه سازه وارد شود.

                                                         خدمات تخریب بتن با واترجت صنعتی فوق فشار قوی

چرا از واترجت صنعتی برای تخریب بتن استفاده می کنیم؟

تخریب بتن با واترجت صنعتی یک روش کاملا اصولی و حرفه ای برای حذف موثر و ایمن بتن پیاده رو ها، عرشه پل ها و فندانسیون ها می باشد. در این روش مزایای متعددی فراهم شده است که مهم ترین آن ها در ادامه بیان می شود

ایمنی

روش های متعددی مانند استفاده از تجهیزات پنوماتیکی و هیدرولیکی مانند چکش برقی برای انجام خدمات تخریب بتن وجود دارد، با این حال این روش ها محدودیت های خود را داشته و سطح ایمنی پایین تری نسبت به روش استفاده از واترجت صنعتی دارند. استفاده از ربات های تخریب بتن در بعضی پروژه ها سطح ایمنی این روش را تا حد زیادی بالاتر برده است. با استفاده از ربات تخریب بتن عملیات از راه دور کنترل شده و عملا آسیبی متوجه شخصی نمی شود.

همه کاره بودن

بتن معمولا در ساخت دیوار ها، سطوح کف، سقف و عرشه پل ها مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود از بین بردن بتن قدیمی و بازسازی آن در هر یک از این بخش ها می تواند یک چالش مهم باشد. اما پیشرفت ایجاد شده در روش آب تخریب امکان استفاده از واترجت صنعتی برای انجام خدمات تخریب بتن در هر شرایطی را فراهم آورده است. بطور مثال برای تخریب بتن سقف ها از نازل های مخصوص و تجهیزات حرفه ای برای اثربخشی فرآیند و تسریع در انجام آن استفاده می شود. در واقع شرکت منیب برای تخریب بتن بصورت افقی، عمودی یا در هر حالت دیگر راه حلی را ارائه داده است.

                                                        ارائه خدمات تخریب بتن با استفاده واترجت صنعتی توسط شرکت منیب

دقت بالا

دقت در تخریب بتن اهمیت بالایی داشته و به معنای حذف تنها بتن های مد نظر می باشد. فرآیند تخریب بتن با واترجت فوق فشار قوی بصورت دقیق و بدون آسیب رساندن به ساختار داخلی سازه انجام می گیرد. در صورت انجام این عملیات با استفاده از ربات تخریب بتن دقت و سرعت عملیات دو چندان شده و با خیال راحت می توان چنین فرآیند هایی را به مجموعه های ارائه دهنده خدمات تخریب بتن سپرد.

ارائه خدمات حرفه ای توسط شرکت منیب

خدمات تخریب بتن توسط شرکت منیب و با استفاده از به روز ترین تجهیزات آب تخریب انجام می گیرد. این تجهیزات ساخت شرکت فالش آلمان بوده و شامل بسیاری از تجهیزات و اکسسوری ها برای انجام عملیات تخریب بتن می باشد. شرکت منیب در عملیات های تخریب بتن بدون ایجاد ترک و آسیب به سازه بتنی، دفرمه کردن میلگرد ها وحذف کامل زنگ زدگی میلگرد ها رضایت مشتریان را جلب نموده است. عملیات ها تخریب بتن توسط این شرکت به سه روش لایه برداری، خرابی موضعی و خرابی کامل قابل ارائه می باشد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: