چند مزیت مهم اجاره واترجت صنعتی در مقایسه با خرید آن

۶ تیر ۱۳۹۸

در صنایع مختلف، شرکت ها در زمینه های متعدد با هم رقابت دارند. یافتن مزایای بکار گرفتن تجهیزات و دیگر لوازم مورد نیاز با بیشترین بازدهی و هزینه معقول یکی از موارد مهم در این زمینه است. ماشین آلات صنعتی مانند کامیون ها، بالابر ها، لودر ها و تجهیزات نظافتی مانند واترجت صنعتی از جمله تجهیزاتی هستند که اغلب صنایع به آنها احتیاج دارند. این تجهیزات باید با حداکثر کارایی و انعطاف پذیری بالا در خدمت صنایع باشند. انتخاب بین اجاره یا خرید این تجهیزات موضوع مهمی است که با در نظر گرفتن همه جوانب بایستی انجام گیرد. در این مقاله مزایای اجاره واترجت صنعتی برای صنایع نسبت به خرید آن بیان می شود.

زمان گذاشتن برای برآورد اجاره یا خرید واترجت

                                                     اجاره واترجت

واترجت ها تجهیزات نظافتی هستند که کاربرد های متعددی از جمله شستشوی سطوح آلوده و رنگ بری و لایه برداری در صنایع دارند. تحقیق درباره مزیت اجاره یا خرید این دستگاه ها موجب ایجاد یک تخمین برای میزان هزینه و سود مرتبط با این کار می شود. در این تحقیق و بررسی در نظر گرفتن چند عامل از جمله تخمین هزینه اجاره یا خرید دستگاه، بررسی هزینه انتقال و نگهداری، تعداد دفعات مورد نیاز برای استفاده از دستگاه، هزینه نگهداری و تعمیر و در دسترس بودن تجهیزات مورد نیاز اهمیت دارد.

مزایای اجاره واترجت صنعتی

یکی از راه های بکارگیری دستگاه واترجت، اجاره آن از شرکت های تولید کننده یا ارائه دهند این دستگاه می باشد. مزایای متعددی برای اینکار وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

 

 عدم نیاز به سرمایه گذاری بالا

تجهیزات مختلف بخصوص تجهیزات نظافت صنعتی مانند واترجت صنعتی قیمت بالایی دارند که برای بعضی از صنایع تهیه آن امکان پذیر نیست. بعضی از این دستگاه ها در مدل های فوق فشار قوی قیمت های بسیار بالایی دارند که با تجهیزات مورد نیاز مثل نازل های مخصوص، هزینه های زیادی را تحمیل می کنند. بنابراین سرمایه گذاری زیادی برای تهیه یک دستگاه واترجت برای صنایع نیاز است. با اجاره واترجت می توان این هزینه گزاف را مدیریت نمود و در بخش های دیگر کسب و کار صرف کرد.

کاهش هزینه ها در بلند مدت

اجاره دستگاه واترجت تنها شامل هزینه در اختیار گرفتن دستگاه برای مدتی می شود و هزینه های تعمیر و نگهداری را شامل نمی شود. در حالیکه با خرید یک واترجت صنعتی، هزینه های تعمیر و سرویس احتمالی دستگاه تحمیل می شود که کمتر قابل پیش بینی هستند.

کاهش هزینه های نگهداری و جابجایی

 

                                                    اجاره واترجت

 

اگر بخواهید یک دستگاه واترجت را تهیه کنید، محلی برای نگهداری کوتاه مدت یا بلند مدت نیاز خواهید داشت. هیچ کس نمی خواهد یک دستگاه جدید و نو یا حیاتی را در زیر نور آفتاب یا بارش باران نگه دارد تا آسیب ببیند. بنابراین نگهداری طولانی مدت و حتی کوتاه مدت واترجت خریداری شده نسبت به اجاره هزینه بر است. اجاره دستگاه همچنین می تواند نگرانی ها بابت انتقال آن از مکانی به مکان دیگر را بر طرف کند، چراکه در صورت نیاز افراد می توانند دستگاه را در محل جدید اجاره کنند.

بهره مندی از بهترین و به روز ترین تجهیزات

زمانی که افراد برای یک کاربرد یا چند کاربرد مد نظر دستگاه واترجت را خریداری می کنند، به مدت چند سال از ان بهره می برند. بعد از چند سال این دستگاه دیگر کارایی سابق را نداشته و به روز نیست. ممکن است تجهیزات و دستگاه های واترجت جدید با قابلیت های بهتری ارائه شده باشند که عملیات های مربوطه را بهتر مدیریت کنند. بنابراین اگر به جای خرید به اجاره واترجت صنعتی روی آورید، می توانید در هر زمان از به روز ترین تجهیز موجود بهره ببرید بدون آنکه هزینه دستگاه جدید را کامل پرداخت کنید. البته این امر مستلزم اجاره واترجت صنعتی از بهترین ارائه دهندگان این دستگاه ها می باشد.

رقابت با رقبای بزرگ

بعضی از صنایع کوچک رقابت با صنایع بزرگ را سخت و دشوار می دانند. اجاره واترجت یک راهکار مناسب است تا بهترین تجهیزات شستشوی در اختیار صنایع کوچک قرار گیرند و در نتیجه از این جهت صنایع کوچک به صنایع بزرگ تر نزدیک شوند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: